Ana içeriğe atla

İnovasyon ve Gelişim Yönetimi Üzerine...

2018 yılının daha iyi, daha verimli ve mutlu olması için yeni umutlar ve dilekler ile yeni yıla girdik. Genellikle, Ocak ay ' ı geçmiş yılın değerlendirmelerinin ve devam eden işlerin yeni bir bakış ile değerlendirildiği,Şubat ise harekete geçildiği ay oluyor.İnsan doğasındaki daha iyiye,daha güzele,mükemmele olan özlem daha iyi sonuçlar için her daim bizi motive etmektedir. 

Geçmiş yılların tecrübeleri ile ben ve çözüm ortaklarım ile daha faydalı hizmetler için bir çok entegre hizmeti kapsayan, bütünleşik bir " İnovasyon ve Gelişim Programı" sunmaya karar verdik.Bir yada birkaç programdan faydalanılabileceği gibi, kuruma yada kişiye özel bir gelişim programı hizmetinden de faydalanabilirsiniz. 

INOVASYON ve GELİŞİM PROGRAMI KAPSAMINDA ;

- Mevcut durum değerlendirmesi
- Olumlu ve verimli gelecek planlama, hedef belirleme
- Kişisel Gelişim Programları ( Koçluk hizmetleri, İngilizce dil gelişim eğitimi )
- Kurumsallaşma ve Stratejik Planlama
- Kuruma özel iş takip ve destek hizmetleri 

Program süresince, hizmet verilecek kişi ve kurum sayısı sınırlıdır. Minimum hizmet alımı dört ay olarak belirlenmiştir.Dört ay sonunda yıllık anlaşmalar yapılabilmektedir. Haftalık yüzyüze görüşmeler ve/veya online görüşmelerle program yürütülecektir. 

Daha çok kazandıran yenilik ( İnovasyon )  ve gelişim için görüşmek dileği ile...

İlgilendiğiniz konuları ve iletişim bilgilerinizi mail ile adresimize bildirdiğiniz takdirde, sizinle iletişime geçilecektir.

e:mail : munevverolcaysoy@gmail.com


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İş Geliştirme ve Kurumsal İletişim Hizmetlerimiz üzerine...

Bazen farklı açılardan bakabilmek gerek, yeterince objektif olabilmek için,  " Gerçekten ne kadar iyiyiz ?  Bu iş bizi ne kadar taşır, bildiklerimizi, yapılması gerekenleri ne zaman uygulamaya başlayabileceğiz ? Zaman yönetimimiz ne kadar iyi ? Ertelemelerimizin maliyeti ne olacak ? " gibi soruları dürüst bir şekilde yanıtlayabilmeliyiz. Doğru sorularla, doğru tespitlere ulaşabilmek ve sürekli iyileştirme çalışmalarınız için , "BDM Ajans -Yenilik-Gelişim Platformu üyelik" çalışmamıza davetlisiniz. Üyelerimiz daima en iyi olmayı hedefleyenlerdir. Sürdürülebilir kazanç ve rekabet edebilirlik için BDM olarak, " Etkin iş geliştirme danışmanlık " hizmetleri sunuyoruz. Platformumuzda, konusunda en iyi çözüm ortakları ile işbirliği içerisindeyiz. Destek hizmetlerimiz ile birlikte sunulan İş koçluğu çalışmamız önemli ayrıcalıklarımızdandır. Üçüncü göz mevcut durum değerlendirmesi ile hedeflerinize yönelik gelişim programınızı birlikte belirliyor, uygula

Üçüncügöz Mevcut Durum Değerlendirmesi ve Üç ayda harekete geçme programı...

Üçüncügöz mevcut durum değerlendirme ve size özel üç aylık harekete geçiş programları ile kazandıran yeniliklere ulaşmak çok daha hızlı ve etkin olacaktır. Kazandıran yenilikleri sürdürülebilir ve gelişime açık tutmak için  yeni yönetim ( yönetişim) teknikleri beraberinde iş koçluğu program uygulamaları önemli ve kalıcı bir katma değer sağlayacaktır.  Doğru değerlendirme, hedeflerinize ve size özel strateji geliştirme, günümüz şartlarında fazlasıyla önem taşımaktadır.  Bu çalışmalarımız ile ilgili ( özel izinli ) başarı öykülerimizi önümüzdeki günlerde sayfamızda paylaşabilmeyi umuyorum. Keyıfli ve kazançlı çalışmalar dileği ile...