Hakkımda

Merhaba ,

25 yılı aşan iş hayatı yolculuğum esnasında edindiğim bilgi, tecrübe ve softskill beceriler ile firmalara yönetim, iş geliştirme ve hibe -teşvik danışmanlık hizmetleri veriyorum. 

Her şeyin hızla  değiştiği ve değişmeye devam ettiği  günümüzde , iş yapış şekilleri değişirken sürekli iyileştirme, değişim ve gelişim yönetimi ,küresel rekabet gücünü arttırmak ,inovasyon  ve sürdürülebilirlik her firma için olmazsa olmazlardan oldu. Tüm bu gereklilikleri yerine getirebilmek için üçüncü göz değerlendirmeleri ,kalite yönetim sistemlerinin gerçekten uygulanması ,değişim yönetimi, dijital dönüşüm ve yaratıcılık, inovasyon “ Bütünsel iyileştirme” nin önemli alt konu başlıkları oldu.

12 yıl asansör sektöründe makina mühendisi olarak çalıştım.Üretim,teknik destek ve satış deneyimlerimi kobi ve uluslararası şirketlerde çalışarak edindim. Wittur asansör sanayi firması satış departmanında yedi yıl asansör makinası ve hidrolik sistemler ürün sorumlusu ve satış mühendisi olarak çalıştım. Satış sonrası hizmetler departmanın kuruluşunda önemli katkılar sağladım.

2004-2005  yıllarında mühendislik hizmetlerimin yanında, kariyer güncellemesi yapmak istedim. İkinci kariyer çalışmalarım esnasında, ICF -Yaşam Koçluğu ve KOBİ AB’ ye uyum ve E-Dönüşüm (dijital dönüşüm )danışmanlık uzmanlık eğitimlerimi tamamladım. 2008-2011 yılları arasında İmes Sanayi Sitesi Yönetim Merkezinde İşletme Geliştirme Birim Başkanı olarak görev yaptığım dönemde, pek çok küçük ve orta büyüklükte işletmenin  Kosgeb ve diğer devlet desteklerinden faydalanabilmelerini sağladım. İmes Yönetim Merkezi, Istanbul Ticaret Odası işbirliği ile gerçekleştirilen Katar, Bosna Hersek , İran fuar organizasyonlarında görev aldım. Orta Anadolu İhracatçılar Birliği ve Makine Tanıtım Grubu işbirliği ile Çin-Pekin ‘de gerçekleşen Cimes Makine fuarında İmes yönetim merkezini temsilen görev aldım. 

2011 yılından itibaren , proje bazlı ve/veya özel anlaşmalar ile danışmanlık / mentörlük çalışmaları yapmaktayım.

2014 yılında Kadir Has Üniversitesi –İşkur ve Kosgeb işbirliği ile gerçekleşen Uygulamalı Girişimcilik Kurslarında eğitmen olarak görev aldım. Bireysel ve kurumsal gelişim danışmanlık ve mentörlük hizmetleri ile bir çok başarı hikayesine katkıda bulundum.

2021 yılından itibaren çözüm ortaklığı anlaşmaları ile çalışmalarımı yürütüyorum. “Birlikte ,Değişim Mucizeniz “B.D.M mottası ile girişimciler ve şirketlerin hedeflerine ulaşmaları için yol arkadaşlığı yapmaya devam ediyorum.

Kazandıran yenilikler için  munevverolcaysoy@gmail.com adresimden iletişime geçebilirsiniz.  

Saygılarımla 

Münevver OLCAYSOY 

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Firmaların iş süreçlerine yenilikçi bir bakış açısı kazandırmayı hedefleyen Evobulut ile işbirliği anlaşmamız imzalandı...

Dijital dönüşüm çözüm ortağımız  Evobulut,  2004 yılında kurulmuş olup, firmalarımıza iş süreçlerinde bulut tabanlı teknolojik çözümler sunm...