Hakkında

Bdm İş Geliştirme Ajansı Münevver Olcaysoy tarafından kurulmuştur. Proje bazlı iş ortaklıkları ile çalışmalar yürütülmektedir. 25 yılı aşkın iş tecrübesi ve farklı konulardaki bilgi birikimleri ile geleceğin şirketlerine danışmanlık ve mentörlük hizmetleri vermektedir. 

Münevver Olcaysoy 12 yıl asansör sektöründe makine mühendisi olarak çalıştı.Üretim ,teknik destek ve satış deneyimlerini  kobi ve uluslararası  şirketlerde çalışarak edindi. Wittur asansör sanayii de 7 yıl asansör makinası ve hidrolik sistemler ürün sorumlusu ve satış mühendisi olarak çalıştı. Satış sonrası hizmetler departmanın kuruluşunda önemli katkılar sağladı.

İkinci kariyer çalışmaları esnasında, Yaşam Koçluğu ve KOBİ AB’ ye uyum ve E-dönüşüm danışmanlık uzmanlık eğitimleri aldı. İmes Sanayi Sitesi Yönetim Merkezinde İşletme Geliştirme Birim Başkanı olarak görev yaptığı dönemde, pek çok küçük ve orta büyüklükte işletmenin  Kosgeb ve diğer devlet desteklerinden faydalana bilmesinde rehber oldu. İmes Yönetim Merkezi, Istanbul Ticaret Odası işbirliği ile gerçekleştirilen Katar, Bosna Hersek , İran fuar organizasyonlarında görev aldı.Orta Anadolu İhracatçılar Birliği ve Makine Tanıtım Grubu işbirliği ile Çin-Pekin ‘de gerçekleşen Cimes Makine fuarında İmes yönetim merkezini temsilen görev aldı.   

2011 yılından itibaren , proje bazlı bağımsız danışmanlık ve mentörlük çalışmaları yaptı .Kadir Has Üniversitesi –İşkur ve Kosgeb işbirliği ile gerçekleşen Uygulamalı Girişimcilik Kurslarında eğitmen olarak görev aldı. Bireysel ve kurumsal gelişim danışmanlık ve mentörlük hizmetleri ile bir çok başarı hikayesine katkıda bulundu.

“Birlikte ,Değişim ve gelişim Mucizeniz “ mottası ile şirketlere, kurumlara ve girişimcilere bütünsel iyileştirme danışmanlık ve mentörlük hizmetleri veren BDM İş Geliştirme Ajans kurulumunu 2020 yılında gerçekleştirdi.

Her şeyin hızla  değiştiği ve değişmeye devam ettiği  günümüz de , iş yapış şekilleri değişirken sürekli iyileştirme, değişim ve gelişim yönetimi , küresel rekabet gücünü arttırmak , inovasyon  ve sürdürülebilirlik her firma için olmazsa olmazlardan oldu. Tüm bu gereklilikler için de, üçüncü göz değerlendirmeleri ,kalite yönetim sistemleri uygulamaları , değişim yönetimi, dijital dönüşüm ve yaratıcılık , inovasyon  “ Bütünsel iyileştirme” nin önemli alt segmentleri  oldu.

BDM İş geliştirme ajansının özelliği ; sınırlı sayıda firmanın tek bir merkezden ,bir çok iyileştirme hizmetini alabilmesi ve sürdürülebilir özel işbirliği anlaşmaları yapabilme-sidir.

Hizmet konu başlıklarından bazıları :

-          Mevcut Durum Analizi

-          Stratejik Planlama

-          ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemleri Kurulumu

-          ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Hizmetleri

-          Belgelendirme takip hizmetleri

-          Devlet Destekleri (Tübitak –Kosgeb ) için hibe proje yazımı ve başvuruları

-          Konusunda  en iyilerden oluşan çözüm ortağı  firmalarımız ile dış ticaret ve tanıtım projeleri desteği

-          Girişimci iş planı hazırlama ve mentörlük desteği

Online ön görüşme randevusu ve detaylı bilgi almak için  info@bdmajans.com  adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Münevver OLCAYSOY

Kurucu Ortak 

 

 

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Üç Ayda Şirketinizi Harekete Geçirin...

Gelecek geldi ! Şimdi ve gelecekte sürdürülebilir iş yaşamının içerisinde kalabilmek için kazandıran yenilikler ( inovasyon) yapmanın kaçını...