22 Mayıs 2023 Pazartesi

Firmaların iş süreçlerine yenilikçi bir bakış açısı kazandırmayı hedefleyen Evobulut ile işbirliği anlaşmamız imzalandı...

Dijital dönüşüm çözüm ortağımız Evobulut, 2004 yılında kurulmuş olup, firmalarımıza iş süreçlerinde bulut tabanlı teknolojik çözümler sunmaktadır. Evobulut modülleri, firmaların istek ve ihtiyaçlarına göre şekillendirilerek, iş yönetimi süreçlerinde minimum efor ile maksimum verim elde etmelerini sağlar.

Müşterilerin beklentileri paralelinde , iş yönetim süreçlerinde karşılaştıkları sorunları ve ihtiyaçlarını belirledikten sonra, en yenilikçi çözümlerle işlerini kolaylaştırıyoruz.

Evobulut, müşterileriniz ile ilişkilerinizin en üst düzeyde olması için CRM bulut ürünü ile bir çok imkan sunmaktadır.

- Potansiyel yada mevcut müşterileriniz ile gerçekleştirdiğiniz tüm aktiviteleri (arama,mail,ziyaret ) IP santral entegrasyonu ile artık CRM Bulut ile tek ekrandan takip edilebilirsiniz.

- Firmanızın teklif raporlarını tek bir ekranda hazırlayarak , tek bir tıkla müşterilerinize hızlıca mail gönderebilirsiniz. Ayrıca teklif raporlarını ayrıntılı olarak, internet erişimi olan tüm cihazlardan görüntülüye bilirsiniz.

- İş ve görev yönetiminin sağladığı sistematik çözümler sayesinde görevleriniz aksamadan işinize odaklanabilirsiniz.

Mutlu müşteri ilişkileri ile başlayan sürecinizde, firmanızın etkili satış yapabilmesi için satış bulut ürünü de pek çok imkan sunmaktadır. 

- Evobulut'un bulut alt yapısı sayesinde CRM Bulut ' a ek olarak ; sipariş , irsaliye ve fatura süreçlerinizi tek bir platform üzerinden yönetebilirsiniz.

- Faturalarınızı tamamen dijital ortamda hazırlayarak kağıt , mürekkep, kargo gibi maliyetlerden kurtulursunuz.

- Alış ve satış irsaliyelerinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Evobulut, tüm imkanların yanında firmanız için hassas takip gerektiren finansal konularda da çözümler sunuyor. Bulut tabanlı ön muhasebe modülüyle birlikte; fatura, finans, borç ve alacaklarınızın, gelir ve giderlerinizin takibini tek bir platformdan kolaylıkla yönetebilmenize imkan tanıyor. Ayrıca, toplu SMS ve toplu e-posta entegrasyonu ile zaman ve işgücünden tasarruf sağlıyor. Bulut alt yapısı sayesinde kurulum, lisans ve güvenlik maliyetlerine gerek kalmadan internetin olduğu her alanda Evobulut her zaman yanınızda olacaktır.

Firmanızın dijitalleşmesi, değişen yeni teknolojilere uyum sağlaması ve rakiplerinize karşı yenilikçi adımlar atması için www.evobulut.com ' u ziyaret edebilir ve/veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Münevver OLCAYSOY 

Yönetim ve Dijital Dönüşüm Danışmanı 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Biliyor muydunuz ?

Devlet desteklerinden maksimum oranda faydalanabiliyorsanız, sürdürülebilir rekabet gücünüzü sağlayabiliyorsunuz demektir. Devlet hibe ve ...