23 Kasım 2020 Pazartesi

İş & Yaşam bir bütün iken ;“ Günün Getirdikleri“

Dünyanın  her yerinde insanlık olarak, aynı kaygıları yaşadığımız günlerdeyiz. Kaygılarla baş edebilmek ve pek çok alanda  sürdürülebilir iyileştirme için yeni bakış açıları ve çalışma şekilleri gerekiyor.

Astrolojik, tarihsel ve finansal açıdan bakıldığında gelinen nokta aynı . Hava çağı başlarken , konularımız daha çok havadan, sudan olacak. Temel ihtiyaçlar önceliğimiz olmuş iken , bu konuların önemli olması da tesadüf değil aslında. İlahi çelişkileri yaşadığımız şu günlerde, önemsiz gibi görünen pek çok konunun ne kadar önemli olduğunu fark ediyoruz. 

Siz ve şirketiniz yeni gerçeğinizi  havadan , sudan konuşurken keşfedeceksiniz. Görünmeyenin gücü esin kaynağınız olacak.Yeni oluşumlar için yeni hikayeler gerekiyor. Bireyler ve şirketler kendi hikayelerini yeniden yazmalı, küçük ayrıntılar ile ayrıcalıklarını oluşturabilmeli.

Siz ve şirketiniz, hava gibi her yere nüfuz edebilen , su gibi akıcı ve her ikisi gibi vazgeçilmez olmalısınız. Hemen her alanda, tek bir noktada birleşen sorunlar için sonsuz çözüm olasılığı vardır.Tıpkı, geometride tek bir noktadan geçen sonsuz sayıda doğru gibi...

Ne mutlu ki ; matematik ve fizik kuralları ile  örtüşen yaşamsal gerçekler her daim umut ve çözüm olmaya devam edecek.

İş ve yaşamda hayatı kolaylaştıran yeni olasılıkları bu gün itibarı ile haftalık yazılarımda sizlerle paylaşacağım. Amacım, olumlu gelecek senaryoları ile yeni oluşumlara katkı sağlayabilmek. Her gün yalnızca 20 dakikanızı olası yeni hikayenizi düşünerek, notlarınızı alarak geçirmenizi tavsiye ediyorum. Şaşırtıcı yaratıcı fikirler ve fırsatlar sizinle olacaktır.

Önümüzdeki hafta olumlu gelecek senaryoları için tekrar görüşmek üzere…

Sevgi ile kalın…

Münevver OLCAYSOY

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

İş & Yaşam bir bütün iken ;“ Günün Getirdikleri“

Dünyanın  her yerinde insanlık olarak, aynı kaygıları yaşadığımız günlerdeyiz. Kaygılarla baş edebilmek ve pek çok alanda  sürdürülebilir iy...