Ana içeriğe atla

İŞ ve HAYAT'DA YENİLİK ZAMANI...


Genel durum değerlendirmesine göre ; bugünlerde, imalat sektöründe işi olanlar varsa , minimum maliyet ve maksimum verimlilik ile çalışmak zorunda. Sürekli yeni işler almak durumunda olanlar ise, çalışmasını sürdürülebilir iş destek hizmeti şeklinde yürütebilmeli.

Herşey durdu denirken, hiç vakit bulamadığınız bir konuda odaklanma sağlayarak, en güzel değişim ve gelişimi sağlayabilirsiniz.


İş destek hizmetlerinin kapsamı, sektöre ve firma ihtiyaçlarına göre değişecektir. Bu dönemde ,işini yeniden konumlandırabilenler, 2020-2023 yeni dönemi için de hazırlıklarına başlamış, gereken dönüşümleri tamamlaya bilenlerden olacaktır. 


Üretim ve pazarlamada kazandıran yenilikler için yaratıcı çözümler üretebilen satış ve iş geliştirme ortaklıkları on-line platformlar üzerinden yürütülebildiği ölçüde, verimli ve kazançlı olabilecektir.


Online alınabilecek , "Değişim yönetimi danışmanlık ve mentörlük hizmetleri"  birey ve ekipleri hedef odaklı çalışma konusunda motive ederek, toplam verimlilik artışı sağlanacaktır.


Birlikte Değişim ve Motivasyon çalışmalarımıza ait "Modül-1 Üç Ayda Şirketinizi Harekete Geçirin" adlı  programız  sınırlı sayıda on-line katılımcı ile  ilk grup çalışmasına  24.04.2020 tarihinde  başlayacağız.


Katılım başvurularınızı mail yolu ile yapabilirsiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İş Geliştirme ve Kurumsal İletişim Hizmetlerimiz üzerine...

Bazen farklı açılardan bakabilmek gerek, yeterince objektif olabilmek için,  " Gerçekten ne kadar iyiyiz ?  Bu iş bizi ne kadar taşır, bildiklerimizi, yapılması gerekenleri ne zaman uygulamaya başlayabileceğiz ? Zaman yönetimimiz ne kadar iyi ? Ertelemelerimizin maliyeti ne olacak ? " gibi soruları dürüst bir şekilde yanıtlayabilmeliyiz. Doğru sorularla, doğru tespitlere ulaşabilmek ve sürekli iyileştirme çalışmalarınız için , "BDM Ajans -Yenilik-Gelişim Platformu üyelik" çalışmamıza davetlisiniz. Üyelerimiz daima en iyi olmayı hedefleyenlerdir. Sürdürülebilir kazanç ve rekabet edebilirlik için BDM olarak, " Etkin iş geliştirme danışmanlık " hizmetleri sunuyoruz. Platformumuzda, konusunda en iyi çözüm ortakları ile işbirliği içerisindeyiz. Destek hizmetlerimiz ile birlikte sunulan İş koçluğu çalışmamız önemli ayrıcalıklarımızdandır. Üçüncü göz mevcut durum değerlendirmesi ile hedeflerinize yönelik gelişim programınızı birlikte belirliyor, uygula

Üçüncügöz Mevcut Durum Değerlendirmesi ve Üç ayda harekete geçme programı...

Üçüncügöz mevcut durum değerlendirme ve size özel üç aylık harekete geçiş programları ile kazandıran yeniliklere ulaşmak çok daha hızlı ve etkin olacaktır. Kazandıran yenilikleri sürdürülebilir ve gelişime açık tutmak için  yeni yönetim ( yönetişim) teknikleri beraberinde iş koçluğu program uygulamaları önemli ve kalıcı bir katma değer sağlayacaktır.  Doğru değerlendirme, hedeflerinize ve size özel strateji geliştirme, günümüz şartlarında fazlasıyla önem taşımaktadır.  Bu çalışmalarımız ile ilgili ( özel izinli ) başarı öykülerimizi önümüzdeki günlerde sayfamızda paylaşabilmeyi umuyorum. Keyıfli ve kazançlı çalışmalar dileği ile...