20 Nisan 2020 Pazartesi

İŞ ve HAYAT'DA YENİLİK ZAMANI...


Genel durum değerlendirmesine göre ; bugünlerde, imalat sektöründe işi olanlar varsa , minimum maliyet ve maksimum verimlilik ile çalışmak zorunda. Sürekli yeni işler almak durumunda olanlar ise, çalışmasını sürdürülebilir iş destek hizmeti şeklinde yürütebilmeli.

Herşey durdu denirken, hiç vakit bulamadığınız bir konuda odaklanma sağlayarak, en güzel değişim ve gelişimi sağlayabilirsiniz.


İş destek hizmetlerinin kapsamı, sektöre ve firma ihtiyaçlarına göre değişecektir. Bu dönemde ,işini yeniden konumlandırabilenler, 2020-2023 yeni dönemi için de hazırlıklarına başlamış, gereken dönüşümleri tamamlaya bilenlerden olacaktır. 


Üretim ve pazarlamada kazandıran yenilikler için yaratıcı çözümler üretebilen satış ve iş geliştirme ortaklıkları on-line platformlar üzerinden yürütülebildiği ölçüde, verimli ve kazançlı olabilecektir.


Online alınabilecek , "Değişim yönetimi danışmanlık ve mentörlük hizmetleri"  birey ve ekipleri hedef odaklı çalışma konusunda motive ederek, toplam verimlilik artışı sağlanacaktır.


Birlikte Değişim ve Motivasyon çalışmalarımıza ait "Modül-1 Üç Ayda Şirketinizi Harekete Geçirin" adlı  programız  sınırlı sayıda on-line katılımcı ile  ilk grup çalışmasına  24.04.2020 tarihinde  başlayacağız.


Katılım başvurularınızı mail yolu ile yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Biliyor muydunuz ?

Devlet desteklerinden maksimum oranda faydalanabiliyorsanız, sürdürülebilir rekabet gücünüzü sağlayabiliyorsunuz demektir. Devlet hibe ve ...