23 Mart 2017 Perşembe

Her Değişim ve Gelişim Projesi, Düşlerden Gerçeğe Bir Yolculukdur...

Düş sahibi, işin sahibi ve paydaşlarıdır. Önce hedeflerin belirlenmesine katkıda bulunuruz.Kimi zaman, meydan okurcasına hedefleri arttırmalarını, daha buyuk hayaller kurmalarını sağlarız. Hayaller hedeflere dönüşür. 

Sınırlamaların, ön yargıların kırılması, yeterince kişinin bu yolculuğa katkıda bulunması ikinci önemli adımdır.Böylece, düş bahçesine gerekli tohumlar ekilmiştir. Sıra yeni alışkanlıklar ile bahçeye iyi bakmaya ve emek vermeye gelmiştir. 


Sözlü ve fiili tekrarlar ile yeni iş yapış şekilleri başlatılmış,tavırlar değişmiş ve kazanılması gereken yeni alışkanlıklar kazanılmaya başlanmıştır. Artık yenilik tohumları yeşermiştir. 


Nihayet, kazandıran yenilikler yapılabilir. Farklı düşünerek, farklı davranarak nelerin değişebileceği bir kez görülmüştür. Kişi yada kuruluş paydaşları gururlanarak , " Başardık, oluyor, yaptık ! " demeye başlamış ise görevimiz tamamlanmıştır. Yeni bir gelişim ve yenilik projesi başlayabilir...


Daha iyiye olan yolculuğun daim olması dileği ile...    


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

GÜNCEL İŞVEREN İSTİHDAM DESTEKLERİNDEN FAYDALANABİLİRSİNİZ ...

Güncel mesleki telafi işveren istihdam destekleri ile ilgili bilgiler aşağıda görüldüğü gibidir.   • Öncelikle çalışan sayısı 10 ve üzeri ...