17 Mayıs 2015 Pazar

İş Geliştirme ve İnovasyon Üzerine...Değişmeyen tek şeyin değişim olduğu günümüzde , iş yapış şekilleri ve her daim aranır olmanın temel kuralları değişmemiş olsa da , değişen, farklılaşan pek çok yeni kural da oluştu.

Bu kurallar olmazsa olmazlara eklenen yenilikler şeklinde karşımıza çıkmış bulunuyor.

Başarılı şirketlerde üzerinde hassasiyetle durulan ortak konular ; strateji, ekip, tanıtım iken, bireysel başarı için üzerinde durulan konular, kişisel isteklere göre değişkenlik gösteriyor.

Başarı için hedefli çalışmak gerekirken; hedefleri netleştirmeden önce farkındalık, kendini tanıma ve üçüncü göz değerlendirmeleri bir o kadar önem taşımaktadır.

Bilgi toplumundan düş toplumuna geçerken , tersine mühendislik ve "Düşlerden Gerçeğe Yolculuk " esnasında , üçüncü göz değerlendirmelerinin ve tılsımcıların rolü de büyük önem taşıyacaktır.

Düşlerden gerçeğe yolculuk treni kalkıyor. Bu trene erken binenler, hedefe daha erken ulaşacak ve belkide konusunda ilklerden olmayı başaracaklar...

Hayırlı ve keyifli bir yolculuk dilerim.

Sevgi ile kalın...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Biliyor muydunuz ?

Devlet desteklerinden maksimum oranda faydalanabiliyorsanız, sürdürülebilir rekabet gücünüzü sağlayabiliyorsunuz demektir. Devlet hibe ve ...